CZYM JEST TEQBALL​

CZYM JEST TEQBALL

Luis Figo, Ronaldinho i Carles Puyol to byłe gwiazdy światowej piłki, które zasłynęły w wielkiej FC Barcelonie, a dziś dumnie reprezentują Teqball. Uniwersalny sport połączył legendy, oferując nowe możliwości. Teqball to nowa dyscyplina sportowa bazująca na piłce nożnej, przeznaczona zarówno dla zawodowych sportowców, jak i amatorów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności techniczne. To jednak nie tylko wspaniałe narzędzie do podnoszenia zdolności piłkarskich. Jedyne co jest Ci potrzebne do rozpoczęcia gry to osoba po drugiej stronie stołu i już można zaczynać! Jeżeli potrafisz podbić piłkę przynajmniej trzy razy, to możesz śmiało rozpocząć swoją przygodę w Teqball.
Teqball to najczystsza forma piłki nożnej, ponieważ nie dochodzi do fizycznego kontaktu między zawodnikami. Dzięki temu gracze nie są narażeni na kontuzje, unika się brutalności i nieczystych zagrań. Co więcej, w nawiązaniu do zasad, zawodnicy nie mogą dotknąć stołu w trakcie gry, co dodatkowo zmniejsza prawdopodobieństwo odniesienia urazu.
Teqball nie jest konkurencją dla piłki nożnej, ale jej uzupełnieniem. Doskonale pomaga rozwijać pewność siebie, co jest niezwykle ważną cechą każdego piłkarza. Ma pozytywny wpływ na czas reakcji przy podejmowaniu decyzji na boisku. Doskonale sprawdza się w realiach nowoczesnego futbolu.
Teqball to nie jest gra szczęścia, najlepszy zawodnik zawsze wygrywa.

ZOBACZ

Close Menu